День визволення Донбасу

2016-09-08

/Files/images/IMG_0691.JPG

З нагоди відзначення 73 річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників та з метою увічнення пам’яті про героїв війни і тилу, патріотичного виховання юних громадян України, сприяння поширенню пошуково-дослідницької роботи про бойові подвиги захисників Батьківщини; виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім’я миру в Зорянській школі було проведено наступні заходи:

ü Активом шкільного учнівського самоврядування (керівник качанюк І.В.) проведено операцію «Ветеран живе поруч» , організовано вітання ветеранів, дітей війни з 73 річницею визволення Донбасу листівками «Мир добрих сердець», квітами та добрими словами подяки.

ü Міністерством праці шкільного учнівського самоврядування (керівник Виджак В.М.) організовано трудовий загін старшокласників і залучено його до проведення робіт із впорядкування меморіалу загиблим воїнам

ü Педагогом-організатором Качанюк І.В. 8 вересня проведено урочисту лінійку з вшануванням пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам’яті

ü Класними керівниками проведено тематичні бесіди, уроки, виховні години за темами «Захисники Вітчизни серед нас», «Славетна дата в пам’яті живе», «Пам’ять поколінь єднає нас»

ü Бібліотекарем школи Бушуєвой О.В. зроблено виставку історичної літератури, присвяченої великим датам ВВв «Незабутні сторінки народного героїзму»

ü Керівником шкільного музею «Надбання століть» Калініченко С.В. проведено екскурсію в шкільний музей до експозицій «А завтра була війна», «Герой Радянського Союзу П.С.Дубрівний»

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi