• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Урочисте відгриття актової та спортивної залів школи!!!!

Урочисте відгриття актової та спортивної залів школи!!!!

2016-03-18

/Files/images/IMG_0167.JPG

17 березня у Зорянській СШ І-ІІІ ступенів відбулася урочиста презентація проекту "Зоряне відродження актової та спортивної залів Зорянської школи" в проекту "Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні". Проект фінансується Європейським Союзом, та реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за участю Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ).

На презентації були присутні почесні гості – координатор програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції Естер Руїз де Асуа, спеціаліст з стабілізації громад відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації МОМ Литвинова Анастасія і експерт з розвитку громад ЗУРЦ Стоцько Зоряна, представники районної влади.

Метою проекту є створення умов для інтеграції вимушених переселенців, що прибули з окупованих територій, в громаду селища Зоря. Для спільних занять в спортивних секціях відремонтовано спортивну залу. А в новій затишній актовій залі члени громади разом з переселенцями будуть займатися в хореографічному, вокальному та інших гуртках художньої самодіяльності. Школа та мешканці громади вже отримали великий плазмових телевізор, екран для мультимедійної установки.

Гостей зустріли хлібом - сіллю, провели екскурсїю по школі, де проводилися одночасно 2 майстер - класи - з виготовлення "Еко - ручки" та "Ляльки - мотанки", а також було організовану виставку "Обереги людської душі" та фото виставку "Школа і громада - єдина родина!", а після екскурсії на всіх чекав урочистий концерт.

Проект не завершується. На черзі громада селища отримає мультимедійне, музичне обладнання, та обладнання для хореографічного класу. Очікується багато спортивного інвентарю.

Попереду нас чекає багато справ!

Більше фото за посиланням: http://zoria-kost.edukit.dn.ua/gallery/vidkrittya_proektu/

/Files/images/proekt/IMG_0157.JPG

/Files/images/proekt/IMG_0204.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi